Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
 Jsme i na FACEBOOKU

Mariánský měsíc květen a letní poutní období v Českomoravské Fatimě

  • Přidáno: 06.04.2018   |   127 čtení / zobrazení

Od svátku sv. Josefa Dělníka 1. května 2018 až do konce růžencového měsíce října probíhá na poutním místě a v národním centru Světového apoštolátu Fatimy v Českomoravské Fatimě pravidelný víkendový poutní program:

Každý pátek: den Milosrdenství: v 15 hod. zahájení výstavu Nejsvětější Svátosti Oltářní s modlitbou Korunky k Božímu Milosrdenství a příležitost ke svátosti smíření do 18 hod. (mše sv.)
 

Každou sobotu: v 10 hod. žehnání nemocných, v 10.30 hod. mše sv. pro poutníky (1.sobota - celodenní program s modlitbami a formačními přednáškami hostů)

Každou neděli: farní mše sv. v Koclířově vždy v 9 hod. Navíc od května do října (včetně) každou neděli je pouť k patronce koclířovské farnosti, Světového živého růžence a dětí Mariiných sv. Filomény ve farním kostele v Koclířově – mše sv. vždy v 15 hod.
 

Fatimská vigilie vždy 12. den v měsíci v 18 hod. a Fatimský den od května do října pravidelně 13. den v měsíci - dopoledne hlavní program od 9 hod. se mší sv. a zásvětným průvodem, v 17 hod. svatá hodina a v 18 hod. mše sv.

Hostům a poutníkům nabízíme možnost ubytování. (Kapacita 44 dvoulůžkových pokojů v příslušenstvím s možností přistýlek), restaurace Fatima i klášterní kavárna a vlastní cukrárna zvou k občerstvení.
 

Touto nabídkou reagujeme nejen na zvýšený a rodící se zájem o církevní turistiku, ale především o hlavní poslání mariánského hnutí Fatimy a tím je evangelizace a autentické šíření ovoce Fatimy v zasvěcení, fatimských prvních sobotách a modlitby sv. růžence ve společenstvích i rodinách. Zveme jednotlivce i farní společenství k poutnímu programu i ztišení a odpočinku v příjemném prostředí po celý rok.