Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

Novéna - příprava na zasvěcení svatému Josefovi

  • Přidáno: 08.03.2021   |   931 čtení / zobrazení

Drazí v Kristu a Marii,

snažíme se s Hankou a všemi v Českomoravské Fatimě v Koclířově brát tuto náročnou dobu jako výzvu a prosit i děkovat za každého, kdo se k nám jakýmkoliv způsobem připojí a toto úsilí i poslání apoštolátu Panny Marie podpoří. Všem děkujeme za vzájemnost, modlitbu a povzbuzení.

To, co vám posílám(e) nyní, je samozřejmě pro vás, ale pokud máte v regionu naše členy a blízké Fatimskému apoštolátu, tak se díky Vám k tomuto sdělení mohou také dostat. Když jim to předáte vytištěné nebo obětujete poštovní známku a pošlete třeba v dopise. A to zvláště těm, kteří nemají e-mail ani internet, nemohou číst naše aktuality na našem webu www.cm-fatima.cz , ani sledovat naše bohoslužby a modlitby na internetu.

Vloni jsme v tuto dobu zahájili biblické hodiny - celkem 11. Jsou nyní nově v aktualitách na našich stránkách, protože se situace po roce znovu opakuje a kdo čeká „světlo na konci tunelu“...ach ach...

My máme Krista – Světlo – již nyní na začátku nového tunelu i uprostřed a budeme jej mít i na konci…

Navíc, počínaje od 10. 3. 2021 každou středu v 17 hod. ukončíme pravidelnou celodenní adoraci a bude následovat nový pořad „Filipským 4,13“ s jednotlivými epizodami, které by měly za rok, k 3. 3. 2022, vyjít knižně. Bude je zpracovávat nakladatelství Flétna.

HLAVNĚ VŠAK VÁM POSÍLÁM(E) NOVÉNU K ZASVĚCENÍ FARNOSTI A CELÉHO SVĚTOVÉHO APOŠTOLÁTU (WAF) – FATIMSKÉHO APOŠTOLÁTU V ČR SVATÉMU JOSEFOVI

Vlastní zasvěcení nás všech ve WAF ČR  a farnosti v Koclířově proběhne v pátek 19.3.2021 při slavné mši svaté v 18 hod. modlitbou, kterou pronesl otec biskup Jan Vokál 1.1.2021 a zasvětil tak královéhradeckou diecézi. Modlitba je přiložená k novéně (viz. Příloha tohoto emailu).

Připojte se k ní v tento den a hodinu. A Vy, kdo nemáte internet a díky někomu obětavému se k Vám dostane tato výzva a připojíte se k ní, tak požádejte někoho z Vaší rodiny, aby vám z našich internetových stránek vždy vytiskl alespoň duchovní slovo na každý měsíc či hlavní aktualitu - je to pro kohokoliv velmi jednoduché - a Vy potřebujete být s námi spojeni, zvláště, patříte-li k Fatimskému apoštolátu a nebo jste jezdívali do Koclířova.

Rozhodně nestačí, dívat se na televizi či poslouchat Proglas - to vše je jistě krásné a cenné. Ale tam se o nás nic nedozvíte a úplně ztratíte duchovní spojení s mariánským apoštolátem a Koclířovem. Musíte sami chtít a rozhodně nerezignovat, a to i tehdy - nebo právě tehdy - pokud jste nemocní, opuštění a trpící. Vybízím Vás k tomu i Vaše nejbližší. I pro malé děti, které se nyní učí jen přes počítač a internet, je to úplně jednoduchá služba - pro babičku či dědečka toto vytisknout a Vám doručit.

„Bůh dává každému z nás MILOST psát dějiny dobra“

Se stálými modlitbami, obětováním mší svatých a s požehnáním vám důvěřuje

váš v Kristu a Marii

Pavel Dokládal,

Hanka Frančáková a společenství Českomoravské Fatimy Koclířov

V Koclířově dne 8. 3. 2021

PŘÍLOHA Č. 1: Novéna a zásvětná modlitba ke sv. Josefovi

PŘÍLOHA Č. 2: Možnost získání plnomocných odpustků