POZOR, k datu 11.3.2018 změny v programu akcí

  • Přidáno: 10.03.2018   |   84 čtení / zobrazení
POZOR, NEPŘEHLÉDNĚTE. K DATU 11.3.2018 NĚKTERÉ ZMĚNY:

- Seminář 5.-8.4.s P.Desmondem z Irska s 1.sobotou-změna
 P. Desmond Farren z Irska je v nemocnici ve vážném zdravotním stavu a nyní odřekl cestu do ČR.
Pavel Dokládal na základě zkušeností s P.Mgr.Zdeňkem Šilhánkem, které osvědčil v mimořádně zdárném a požehnaném vedení exercicií pro kněze zajistil, aby tento seminář vedl P. Zdeněk místo P. Desmonda.
Program zůstane stejný - zahájení ve čt 5.4. v 18 hod. mší svatou. Po večeři, ve 20 hod úvodní přednáška a další program po celý den 1.pátku a také na 1.sobotu s vigilií svátku Božího Milosrdenství. Zakončení semináře v neděli, na svátek Božího Milosrdenství i s asistencí Pavla Dokládala. Toto řešení plně doporučujeme pro doposud přihlášené i další zájemce.
Účastnický poplatek nebudeme vybírat.
 
- Kardinál Josef Beran v Praze

- Letecká pouť do Lurd zrušena
Přátelé, CK Avetour pracuje s objednávkami a zálohami vždy několik měsíců od svých klientů.
Naši členové a blízcí jsou zvyklí se vždy hlásit na poslední chvíli. Pro nedostatečný počet přihlášených u CK Avetour na leteckou pouť do Lurd - ji podle svých předpisů musela CK zrušit.

- Zahraniční poutě změna - Fatima - nutné brzo osobní přihlášení před koupí letenky na jméno. 
Dále sděluji, že do Fatimy na mimořádnou a velmi požehnanou cestu do Domus Pacis vezmeme s sebou toho, kdo se nyní přihlásí - závazně a my mu zajistíme společně s námi letenku a samozřejmě pobyt v Domus Pacis na 5 nocí s polopenzí a celkový velmi pěkný program. Hlaste se co nejdříve. Odlétáme v neděli 24.6.odpoledne a vracíme se v pátek 29.6. navečer.
Celkovou cenu upřesníme podle aktuální ceny letenky - čím později, tím stoupá cena.
Stejně budeme postupovat i na podzimní cestě letecky do Fatimy na říjnový víkend a svátek sv. Jana Pavla II., papeže Fatimy ve dnech 22.-25.10.2018.
 
Všechny ostatní poutě jsou beze změny - jen se hlaste dříve, než jste zvyklí. Podobné je to i s týdenními turnusy o prázdninách v Koclířově.