Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

VÁNOCE, VÁNOCE PŘICHÁZEJÍ… MODLEME SE, PŘÁTELÉ

  • Přidáno: 17.12.2021   |   154 čtení / zobrazení

Prožívám patrně poslední Vánoce jako váš národní prezident Světového apoštolátu Fatimy – Fatimského apoštolátu WAF v ČR. Rád bych nám to všem připomenul, protože to není samoúčelné, ani jen nostalgické.

Kniha VŠECHNO MOHU (MŮŽEME) – Filipským 4,13 už je na světě. Na Nový rok připadne slavnost Panny Marie, Matky Boží a na ten samý den připadá slavení první mariánské soboty 1. ledna 2022 – v Koclířově v pořadí 315. i s „Růžencem za ČR“, s desaterem svatých růženců a možná i naživo s některými z vás.

Připravujeme také „3. 3. 1952 - 3. 3. 2022“ a pak už se bude blížit 1. říjen 2022 i s volební mariánskou konferencí v Českomoravské Fatimě v Koclířově. Stále probíhá Rok rodiny, manželství a modlitbou podporujeme Církev, vlast a vše, co prožíváme my, v Evropě i na celém světě.

Přeji vám všem, vašim blízkým, modlitebním společenstvím a dobrodincům radost a pokoj, otevřené SRDCE = rozum, vůli, temperament a cit a s tím současně stále probíhající připravenost na Kristův druhý příchod.

Mám vás rád a pamatujme, že každý z nás říká své FIAT. Panno Maria, pomoz nám, nejen jen vyslovit, ale také jako Ty jej žít a v něm vytrvat. Děkuji každému z vás za „spolu-tvůrcovství“ a krásné společenství, povzbuzení či pomoc. Jak vzácné je toto spojení s vámi. Vyhlížím a těším se na každého z vás.

Požehnané Vánoce a milostiplný nový rok 2022, který je 105. výročím zjevení Panny Marie ve Fatimě.

„POKRAČOVAT“

 

Mons. Pavel Dokládal

Prezident WAF - Světového apoštolátu Fatimy - Fatimského apoštolátu v ČR