1. červnová mariánská sobota 6. 6. 2020 - auta i busy - běžný provoz

  • Přidáno: 20.05.2020   |   187 čtení / zobrazení

Po hlavním dnu rozvolňování přijatých opatření 25. 5. 2020 je veškerý provoz Českomoravské Fatimy v normálu.

Prosíme organizátory autobusů, aby, kde mohou, informovali, že na 1.sobotu 6. 6. 2020 již pojede běžný spoj – bus v obvyklých časech a to tak, jak tomu bylo před stavem nouze, způsobeným pandemií.

Rovněž celý program 1. soboty bude jako obvykle:

V dopoledním programu se slavením mše svaté na úmysly poutníků (obálky) v 10.30 hod. slouží Mons. Pavel Dokládal. Odpolední hlavní program začíná od 14 hod. s  příležitostí ke svaté zpovědi, přednášky hlavních hostů. Mše svatá v 17 hod. bude na hlavní tribuně přírodního areálu sv. Jana Pavla II.

Celý program se přenáší přes obrazovky do všech podlaží poutního domu Českomoravské Fatimy. (Bylo požehnáním, že i první květnová sobota proběhla, i když bylo možné přijíždět pouze auty - busy až opět nyní)

Prosím organizátory, aby informaci o obnově dopravy busem věnovali maximální pozornost a budou-li mít s tím zvýšené výdaje, ČM Fatima je vyrovná. Stejně, když napoprvé budou v buse i volná místa. Rovněž kontaktujte svého běžného dopravce, aby bylo potvrzeno, že s cestou 1. soboty 6.6. počítá.

Děkuji za pomoc s oznámením i povzbuzením při návratu „k normálu“, který není nikdy snadný, zvláště, když někde ještě přetrvávají zbytečné obavy. Celý areál i budovy s přenosy jsou naprosto bezpečné a účast otce biskupa i generálního vikáře a dalších kněží je po dvou měsících velkým povzbuzením. Těšíme se na vás.

Rád vám všem v Kristu a Marii žehnám.

Pavel Dokládal a celá Českomoravská Fatima Koclířov