Českomoravská FATIMA

UBYTOVÁNÍ

Ubytování na poutním místě

Ubytování v plném rozsahu obnoveno, bez zvyšování ceny - v plné kvalitě. 

Ubytovací kapacita s možnosti využití vybavených konferenčních prostor umožňuje zajistit mimo běžné pobyty duchovně-rekreační také pořádání akci i pro více jak 100 osob včetně ubytování a stravování.


Jsme však nuceni vyžadovat nejen standardní dodržování nočního klidu a zákazu kouření, ale také respektování provozních pokynů, které vycházejí z charakteru poutního domu zařízení římskokatolické církve patřící Fatimskému apoštolátu v ČR.


Vzhledem také k vývoji pandemie koronaviru nemůžeme ubytovat osoby s projevy nemoci, protože nedisponujeme žádnými sociálními pracovníky s odbornými schopnostmi péče. Dále také se jedná o zdravotně postižené, kterým nemůžeme poskytnout ubytování bez zajištěného doprovodu.

Turistické pokoje (B)

Turistické pokoje (B)

Turistické pokoje bez sociálního zařízení - společné na chodbě. Ideální na ekonomické a pohodlné vyspání. Pokoje se nacházejí jak v hlavní budově střediska, tak na nové budově a samostané chatce v areálu.
zobrazit celý článek...

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Na našem poutní místě nabízíme i přednáškový sál, společenskou místnost, klubovnu a dále je možnost využít k přednáškám či duchovním cvičení i 2 kostely a celý přírodní areál
zobrazit celý článek...

Rezervace ubytování, kontakt

Kontaktní telefon: 731 646 800

Kontaktní email: recepce@cm-fatima.cz

 

PROVOZNÍ DOBA

Po-Pá       9:00 - 12:00      13:30 - 17:00

So            10:00 - 12:00

Ne            10:00 - 12:00

mimo uvedenou dobu pohotovostí služba na telefonu

po domluvě ubytujeme rádi i mimo otevírací dobu