Ubytování na poutním místě

Celoročně provozujeme poutní místo. Během celého roku pořádáme různá duchovní cvičení s exercitátory z ČR i zahraničí, dále pořádáme tradiční poutě 1.mariánských sobot, ale i poutě na ostatní česká poutní místa i do zahraničí. Během léta zajišťujeme doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Jezdí k nám mladí, mladé rodiny i senioři. Všichni jsou u nás vítáni.
U nás v Koclířově se můžete i ubytovat - máme rozsáhlou kapacitu 100 lůžek v budově bývalého kláštera a samostatného penzionu. Pro naše hosty mimo pravidelného duchovního programu nabízíme wifi připojení, stolní hry k zapůjčení, klášterní cukrárnu s výbornými zákusky vlastní výroby a restauraci Fatima nabízející minutkovou kuchyni a plnou penzi.

Rádi ubytujeme i větší skupiny, kterým můžeme nabídnout i naše konferenční prostory. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Turistické pokoje (B)

Turistické pokoje (B)

Turistické pokoje bez sociálního zařízení - společné na chodbě. Ideální na ekonomické a pohodlné vyspání. Pokoje se nacházejí jak v hlavní budově střediska, tak na nové budově a samostané chatce v areálu. více »

Služby pro ubytované

Služby pro ubytované

Pro naše ubytované hosty nabízíme možnost připojení k internetu zdarma, dále je k dispozici kuchyňka, stolní hry k zapůjčení a mnohem dalšího. více »

Tipy na výlety do okolí

Tipy na výlety do okolí

U nás nejste jen na poutní místě, ale i v krásném kraji plném malebných městeček a mnoha zajímavostí. Doporučujeme následující destinace na výlety. více »

Konferenční prostory

Konferenční prostory

Na našem poutní místě nabízíme i přednáškový sál, společenskou místnost, klubovnu a dále je možnost využít k přednáškám či duchovním cvičení i 2 kostely a celý přírodní areál více »

Rezervace ubytování, kontakt

Kontaktní telefon: 731 646 800

Kontaktní email: recepce@cm-fatima.cz


(provozní doba na telefonu je shodná s provozní dobou recepce)


 

PROVOZNÍ DOBA - RECEPČNÍ SLUŽBA

Po-Pá       9:00 - 12:00   13:30 - 17:00

So            10:00 - 12:00

Ne           10:00 - 12:00

mimo uvedenou dobu pohotovostí služba na telefonu

po domluvě ubytujeme rádi i mimo otevírací dobu