Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

Ke stažení

Obrázek Panny Marie Fatimské se zásvětnou modlitbou

Tento obrázek rozdáváme jako památku na návštěvu sochy Panny Marie Fatimské v ČR. Mohli jste jej získat v katedrálách či poutních místech po uctění milostné sochy.
Obrázek obsahuje i zásvětnou modlitbu

Té Paní jež zem naši navštěvuje - MODLITEBNÍ PRŮVODCE

Při příležitosti 100. výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě vydáváme následující modlitební průvodce s liturgickými texty a texty písní.
V tišněné podobě si můžete zakoupit v prodejně Pastýř za 30Kč, případně jej dostane spolu s knížkou Fatima naše naděje za 120Kč. Kniha je v prodeji v prodejně Pastýř a u ostatní knihkupců s náboženskou tématikou.

MODLITEBNÍ KARTIČKA - JUBILEUM 2017

Modlitební kartička, která byla distribuována do farností při příležitosti zahájení Jubilea Fatimy.

ANDĚL MÍRU - PAMÁTNÍK PRO ČR

V roce 2013 byl v Koclířově - národním centru Fatimského apoštolátu v ČR slavnostně odhaleno sousoší Anděla a třech pasáčků. Toto sousoší má být památkou na události před zjevením Panny Marie ve Fatimě. Anděl připravoval děti na jejich setkání s Pannou Marií.
V této brožuře najdete i další informace o činnosti našeho apoštolátu, modlitby a teologické výklady.

VÝZVY FATIMSKÉHO POSELSTVÍ- autorka sestra Lucie

D0036595.jpg
S laskavým svolením překladatele Fr. Štěpána M. Filipa OP, který přeložil knihu Výzvy fatimského poselství do českého jazyka, zde zveřejňujeme knihu v elektronické podobě.
Autorka díla, sestra Lucie, zaplavována neustálými a opakovanými otázkami o zjeveních a vizionářích, o obdrženém poselství a o důvodech některých žádostí v něm vyjádřených, a neschopna odpovědět jednotlivě všem osobám, požádala Svatý stolec o povolení, aby mohla dát dohromady spis, který by souhrnným způsobem odpovídal na mnohé obdržené otázky, a toto povolení jí bylo poskytnuto. Tak se zrodilo toto dílo: Výzvy fatimského poselství. Jedná se o dlouhý dopis, jehož je sestra Lucie autorkou a plně odpovědnou, adresovaný všem těm, kteří se na ni obrátili se svými pochybnostmi, otázkami, úzkostmi i touhami po větší věrnosti tomu, co v Cova da Iria žádalo nebe.