Národní pouť do Říma
 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

CHYSTÁ SE SVATOANEŽSKÝ DAR PRO PAPEŽE

  • Přidáno: 12.03.2019   |   674 čtení / zobrazení


Vyzývám vás, všechny důvěrníky a především vedoucí regionů WAF v ČR. Přihlaste se u nás a ve svých farnostech a regionech pro pomoc při předávání "otisků" a sbírku na chudé pro papeže. Současně vám předáme pověření za WAF ČR i pamětní medaile, které budete dárcům předávat. Hlaste se, prosím podle uvedených pokynů a adres. Velký dík, je to v této době naše konkrétní služba pro Krista - jeho Církev. Pro nás samotné. 

Děkuji a rád vám žehnám 
V Kristu a Marii váš 
Pavel Dokládal 

POZOR!!! JEŠTĚ VÝZVA - POKUD NEJSTE A MŮŽETE, TAK SE, PROSÍM RYCHLE PŘIHLASTE NA ŘÍM - BUĎ LETECKY ČI BUSEM. Můžete i napsat nebo zavolat k nám do Koclířova. My vám vše zařídíme. Ave! 

A ještě informace o tom, co připravujeme, abyste věděli. Před listopadovou národní poutí do Říma připravujeme tradiční triduum tří mariánských poutních míst, blízkých našemu hnutí: V sobotu 15.6. pouť na Turzovku a nové poutní místo Butkov. V září Medžugorje - poprvé už na uznané poutní místo a v říjnu busem i letecky - co jiného, než pouť do Fatimy - mariánskou pouť smíru, proseb i díků v misijním měsíci, zasvěceném Panně Marii, Královně posvátného růžence. V Koclířově od 29.7. bude RHEMA - síla Boha a jeho Slova - duchovní obnova společenství Ježíše Krista Spasitele P. Eliase Velly - 30 členné charismatické společenství z Malty. Zakusíme sílu živého Boha.