Českomoravská FATIMA

Inaugurace Capelinhy střední a východní Evropy

  • Přidáno: 04.09.2023   |   291 čtení / zobrazení

Vážení spolutvůrci Capelinhy,
na naší nové lodi pod kterou je nyní ukryta Capelinha střední a východní Evropy jsme společně vypluli na další plavbu, na které nás jistě čeká spousta krásných událostí, ale i různých bouří každodenních dnů našeho života. Máme však jistotu, že jsme připoutáni ke dvěma sloupům Církve: Eucharistii a Panně Marii. V těchto sloupech máme jistotu dvou příslíbů: „Brány pekel ji nepřemohou“ (Mt. 16,17) a „Nakonec mé Neposkvrněné Srdce zvítězí!“ (Fatima 13. 7. 1917).

Děkujeme ještě jednou všem, kteří se jakkoliv do tohoto díla zapojili ať už modlitbou, službou, prací, obětí či finanční pomocí. I pro nás bylo velikým povzbuzením vidět mnohé z vás v neúnavné službě druhým. Uvedli jste téma teologicko pastorálního sympozia „Fatima naše naděje“ do praxe, protože nadějí Fatimy a nadějí Panny Marie jste vy.

Níže přikládáme záznam mše svaté z videoarchivu TvNoe a alespoň sestřih fotografií z uplynulých dnů, i když ani fotografiemi není možné všechny události těchto dnů vyjádřit. DĚKUJEME!

ZÁZNAM SLAVNOSTNÍ MŠE SVATÉ S INAUGURACÍ A POŽEHNÁNÍM PŘESNÉ KOPIE CAPELINHY PRO ZEMĚ STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY - KOCLÍŘOV 2.9.2023               

Zdroj: Videoarchiv TvNoe 

https://www.tvnoe.cz/porad/38022-mse-svata-s-inauguraci-capelinhy-koclirov​​​​​​​ 

FOTOGALERIE ZE SLAVNOSTNÍ MŠE SV.ATÉ - INAUGURACE A POŽEHNÁNÍ CAPELINHY STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPY - KOCLÍŘOV 2.9.2023                                                     

Autor: Václav Kašík
https://www.rajce.idnes.cz/wafcr/album/sympozium-fatima-nase-nadeje-a-inaugurace-capelinhy-stredni-a-vy

Za celý Světový apoštolát Fatima a s požehnáním o. Pavla vám všem - Českomoravská Fatima v Koclířově 

Videoposelství - Prof. Américo Pablo López Ortiz