Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

KONČÍ LÉTO - ZAČÍNÁ PODZIM L.P. 2020

  • Přidáno: 21.08.2020   |   318 čtení / zobrazení

Znovupostavený Mariánský sloup je požehnaný, společně jsme zpívali s Pannou Marií MAGNIFIKAT. Víc si přečtěte v duchovním slově na září či v jubilejní publikaci Fatima Koclířov 1990-1995-2020.

Za sebe: Neřešte to... kdo řeší, může snadno hřešit... ať profesorsky, či mariánsky - Panna Maria si to nejen nezaslouží, ale snad "i ty, brute...."

Duchovní program máme už běžný - letní aktivity zdárně skončily: Chvála Tobě, Pane.... Díky, Maria...

Nejbližší je první sobota 5. září. Podrobný program je v kalendáři akcí. Moc stojím o to, abyste přijeli „naživo“. A vy, nemocní, můžete s námi být přes náš internetový přenos.

Kdo může, zveme vás do Brna do kostela sv. Michala k dominikánům. Už v pondělí 7. 9. v 16 hod. Hned další den, v úterý 8. 9. budeme v Ostravě - Vítkovicích, Don Bosco  v 15 hod. Hodně cest jsme museli zrušit či odložit - do zahraničí vše a v ČR jen tyto dvě. A pak ještě v úterý 15. 9. v Hranicích a čtvrtek 24. 9.v Opavě.

Ještě bych rád připomenul víkend 12.-13. 9. - Fatimská vigilie a 103. výročí zjevení. Před třemi lety jsme při národní pouti přijali Pannu Marii Fatimskou pro její putování v České republice.

A hlavně, jak kdo můžete, udělejte vše pro to, aby jste mohli přijet na Mariánský seminář a konferenci Světového apoštolátu Fatimy v ČR i s požehnáním základního kamene CAPELINHA, kopie kaple Zjevení  - PLAKÁTEK ZDE