Českomoravská FATIMA

Konferenční prostory

  • Přidáno: 11.11.2017   |   278 čtení / zobrazení

V našem středisku nabízíme pro ubytované, skupiny a další zájemce možnost využít našich konferenčních prostor.

 

Přednáškový sál– Posluchárna

Při standartní uspořádání v konferenční úpravě míst k sezení 55. Většina židlí je vybavena skládacím stolečkem. Na přání je možnost změnit uspořádání a instalovat standartní stoly.

Místnost je vybavena TV se satelitním přijímačem, DVD s USB vstupem.

Na přání zapůjčíme flipchart tabuli, dataprojektor a nebo zajistíme ozvučení místnosti.Učebna

Učebna je standardně uspořádána se středovým stolem, kapacita v tomto uspořádání je 17 míst. Při standartním rozložení školní třídy kapacita je až 30 míst. Na přání je možnost místnost uspořádat dle Vašich přání. K učebně náleží šatní místnost a samostatné wc pouze pro učebnu. Specialitou této místnosti je to, že si můžete v zimních měsících pustit krbová kamna, které vytvoří domáckou atmosféru, anebo vše nechat na systému centrálního vytápění.

V místnost je samozřejmostí tabule, flipchart tabule, TV. Dataprojektor s plátnem případně i s ozvučením rádi zapůjčíme.
Společenská místnost

Prostor kavárny nabízí možnost využít zařízenou kuchyňku k vlastním potřebám, anebo Vám vše potřebné včetně obsluhy zajistíme.

Kavárna je rozdělena do dvou místností. V první se nachází kavárenské posezení. Druhá místnost je multifunkční – je zde možno instalovat například klasické posezení nebo dětský koutek.

Kromě plnohodnotné kuchyňky zde naleznete i TV. Další potřebné vybavení jako flipchart tabuli, dataprojektor a ozvučení rádi zapůjčíme.Restaurace – sál číslo 2

Pod střediskem v Restauraci Fatima se nachází prostorná samostatná jídelna, která je ideální pro slavení svateb, rodinných události atd. Na přání provozovatel Restaurace zajistí občerstvení, teplá jídla, raut...

Kapacita tohoto sálu je 60 míst k sezení u stolu nebo při uspořádání do centrálního stolu ve tvaru písmene U je kapacita 56 míst k sezení. 

Restaurace – salónek číslo 3

V Restauraci Fatima se nachází vedle sálu číslo 2 menší salonek číslo 3, který nabízí prostor pro 30 osob u 6 samostaných stolů. Uspořádání je možno na přání změnit, případně si pronajmout celý prostor včetně sálu číslo 2.

 

Venkovní posezení - PERGOLA

 Na nádvoří střediska, v těsné blízkosti Klášterní curkárny máme vybudovanou stylovou pergolu. V případě nepřízni počasí je možné celou pergolu uzavřít, takže nikdo neprofoukne a ani nezmokne. V pergole se nachází i krb na dotvoření atmosféry.

Kapacita uzavíratelné pergoly je 30 míst k sezení, na celém nádvoří je ovšem kapacita 110 míst k sezení celkem u 12 samostaných stolů.

 

 

Prostory pro větší akce – celý areál poutního kostela

V poutním kostele je kapacita 200 - 450 míst k sezení dle uspořádání. Navíc je celý dům propojen kamerovým systémem, takže je možné propojit veškeré konferenční místnosti do jedné a případně i využít chodby, kde je možnost instalovat dalších 150 míst k sezení.

 

Prostory pro větší akce – přírodní areál s krytou tribunou

Také máme k dispozici přírodní areál s krytou tribunou a ozvučením. Kapacita míst k sezení je 500. Veškeré dění ve venkovním areálu můžeme přenášet obrazem i zvukem do veškerých vnitřních kapacit. 

Prostory pro větší akce – samostatný farní kostel

Pro větší akce nabízíme samostatný farní kostel s kapacitou 120 míst k sezení, ve kterém je zřízen samostatný menší prostor například pro rodiny s dětmi.