Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

Modlitba sv. růžence za MÍR se Světovým apoštolátem Fatimy 25. ledna 2023

  • Přidáno: 20.01.2023   |   106 čtení / zobrazení

Modlitba sv. růžence za MÍR se Světovým apoštolátem Fatimy. Modlete se s námi on line ORBIS UNUS ORANS - Modlitba sjednocuje svět - více informací:

25. ledna 2023: Modlitba sv. růžence on-line za Mír

Světový apoštolát Fatimy prostřednictvím sekretariátu zve všechny své členy a přátele k zapojení do on-line modlitby sv. růžence, ve středu 25. ledna 2023 ve 12.00 hod. (čas v Lisabonu, Portugalsko) - u nás v ČR je to o hodinu později, ve 13 hod. Hlavní úmysl je modlitba za Mír, zvláště na Ukrajině. Tuto událost zprostředkovává mezinárodní sekretariát apoštolátu z Fatimy, prostřednictvím Zoom platformy on-line (https://zoom.us).

Modlitební setkání je otevřeno všem členům a přátelům Světového apoštolátu Fatimy ve světě, ke společné modlitbě sv. růžence, odpovědí na výzvu Panny Marie ve Fatimě: "Modlete se růženec každý den, abyste vyprosili světu mír a konec války."

Účast na tomto setkání vyžaduje registraci. Prosím, vyplňte on-line registrační formulář, který je k dispozici ZDE a potvrďte:

Po ukončení registrace obdržíte automatickou odpověď přijetí. Před modlitbou obdržíte do Vaší emailové schránky link pro připojení k modlitbě a další detaily o programu.

Zapište si den a čas modlitby a předejte pozvání také dalším Vašim přátelům.

Děkujeme

Mezinárodní sekretariát WAF