Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

PRAHA – TŘEBÍČ - HRADEC KRÁLOVÉ SE SVĚTOVÝM APOŠTOLÁTEM FATIMY (WAF) ČR

  • Přidáno: 25.05.2022   |   151 čtení / zobrazení

Po velkých darech, (po 3 letech Covidu) obnovené pouti pro 200 účastníků do Medžugorje jsme slavili 220. výroční den nalezení hrobu sv. Filomény (středa 25.5.v 16.30hod. ve farním kostele v Koclířově), regionální setkání v českobudějovické diecézi v našem centru ve Veselí nad Lužnicí (čtvrtek 26.6. v 16 hod.).

Před námi je pozvání do Prahy k Mariánskému sloupu. Podrobný program naleznete ZDE. Pouť v Praze zakončíme při mši sv., kterou bude v chrámě Matky Boží před Týnem na Staroměstském náměstí celebrovat Mons. Pavel Dokládal z Českomoravské Fatimy v Koclířově. Začátek mše sv. je v sobotu 28. 5. 2022 v 16 hod.. Tentýž den dopoledne v 11 hod. budeme v katedrále Ducha sv. v Hradci Králové s naším biskupem Mons. Janem Vokálem při mši sv. u příležitosti zakončení diecézní fáze beatifikačního procesu, františkánky - sestry Elišky Pretschnerové OSF.

V neděli 29.5.2022 se můžeme setkat v Třebíči, v kostele sv. Martina. V 16 hod. při zahájení programu a mše sv. v 18 hod. Můžeme se tak sejít na místě, kde WAF ČR ještě jako Blue Army (Modrá armáda) - Fatimský apoštolát v ČR . v letech 1990-1995 rozvinul v požehnané mariánské hnutí, rozšířené ve 110 zemích světa. Program setkání povede Mons. Pavel Dokládal za doprovodu sestry Hanky Frančákové z Koclířova. Bližší program setkání v Třebíči ZDE.

A ještě Vám chceme připomenout i program regionu WAF ČR, v pondělí 30.5. v kostele Nanebevzetí Panny Marie na Velkém náměstí v Hradci Králové v 17.30 hod. Program setkání v Hradci Králové najdete ZDE.

Pro všechny je k dispozici ZDE podrobný program na celé léto a máme jej i v tištěné podobě. Po programech v květnu startujeme v červnu nejprve na 1. pátek s diecézní charitou a biskupem Janem Vokálem v pátek 3.6. v 10 hod. na hlavní tribuně v areálu ČM Fatimy a na 320. první mariánskou sobotu 4. 6. 2022 s kanovníkem a biskupským vikářem, P. Prokopem Brožem a dalšími hosty při svatodušní vigilii; program 1. červnové soboty 4.6. ZDE. V dalších dnech jsou připravena setkání v Kroměříži, v Brně u minoritů, v Opavě, ve Vsetíně a na Turzovce i v Dolním Němčí - podrobný program najdete v kalendáři na našem webu. 

Na všech těchto programech bude také představena nová kniha VŠECHNO MOHU – Fil. 4,13, která nejenom dokumentuje celé poslání WAF v ČR, ale také objasňuje význam Velkého jubilea, NEK – 2015 - Eucharistie, 2017 - Panna Maria, 2019 - Církev. A to i s výzvou 7. oddílu – Epilogu: „POKRAČOVAT…“.