Českomoravská FATIMA
 CAPELINHA v Koclířově

 Kalendář akcí
 Přímý přenos z ČM Fatimy
  Staň se členem WAF

Prosba o modlitbu

  • Přidáno: 29.10.2022   |   343 čtení / zobrazení

V úterý 26.10.2022 tým kolem novináře Josefa Klímy  zveřejnil na webu seznam.cz článek odsuzující Mgr.Přemysla Růžičku a JUDr. Petra Cecha. Protože nemáme o této kauze k dnešnímu dni žádné  bližší informace, prosíme vás, členy Světového apoštolátu Fatimy v ČR a naše blízké o modlitbu za oba v článku napadené a za náš Fatimský apoštolát v ČR.

Celé společenství přátel jsme poznali v Římě v roce 2016 a od té doby jsme spolupracovali při jubileu Fatimy 2017, při předání Koruny Anežky České Svatému Otci 13.11.2019 a naposledy při stavbě Capelinhy i obou jubileích 70 a 50. Navíc jsou společně s dalšími členy Správní rady WAF ČR. Vzhledem k tomu jsou tyto zveřejněné informace pro WAF velmi bolestné a vůbec jim nerozumíme.

Pro nás v Koclířově jsou „zaslouženou odměnou“ za projekt Srdce pro Evropu a Capelinhu. Zveřejnění přišlo ve stejný den, kdy na PZ ČBK v Králíkách za přítomnosti otce nuncia mons. Jude Thaddeuse Okolo naši biskupové přijali nad tímto projektem svou záštitu.

Tento „zásah“ není první ani poslední a škoda tím způsobená pro nás a naše poslání je veliká. Proto uvedená výzva k modlitbě sv. růžence, nejmocnější zbrani proti Zlému a vložení nás všech do Neposkvrněného Srdce Panny Marie a sv. Josefa s přímluvou sv. Filomény, sv. Jana Pavla II. a především našich svatých pasáčků Františka, Hyacinty a setry Lucie.

Hana Frančáková a Mons. Pavel Dokládal

V Českomoravské Fatimě v Koclířově, dne 29.10.2022